Krynica Morska, Żeromskiego 2
Stegna, Powstańców Warszawy 56
tel. 509 415 833

www.apartamenty.mierzeja24.eu

Walory Bałtyku

Jeżeli często zapadasz na schorzenia dróg oddechowych, masz reumatyzm, niedoczynność tarczycy, osteoporozę, męczy Cię bezsenność i masz niską odporność - jedź nad morze.

Morskie powietrze, ciepły piasek, fale, algi, wodorosty i słona woda pomogą uporać się z wieloma Twoimi problemami zdrowotnymi. Woda morska i wyciągi z glonów sprzyjają odnowie komórek. Sól morska jest lekiem na choroby skórne. Wodorosty regulują poziom wody w organizmie. Urlop nad morzem jest także zalecany znerwicowanym - szum fal i bezkres widnokręgu uspokajają zmysły. Zmaleje Twoje napięcie mięśni i nie będziesz tracił tak szybko tchu.

Weź głęboki oddech

Wiatr wiejący od morza jest czysty, nie ma w nim pyłków i zanieczyszczeń. Morska bryza jest więc dobrodziejstwem dla alergików. Czasami nawet pozwala zmniejszyć ilość zażywanych leków! Nad morzem nasz oddech się pogłębia. Aerozol powstały z wody morskiej oczyszcza i nawilża drogi oddechowe oraz pomaga w usuwaniu zanieczyszczeń. Poza tym tylko nad morzem jest jod konieczny do prawidłowej pracy tarczycy.

Pobudź krążenie

Spacer po piasku to doskonały masaż dla stóp. Natomiast kąpiel w morzu to masaż całego ciała. Uderzające fale pobudzają krążenie i przyspieszają przemianę materii. Ułatwiają też oczyszczanie organizmu z toksyn. Słona woda ma właściwości antybakteryjne, przeciwwirusowe i antygrzybiczne.Urlop nad morzem pozwoli Ci pozbyć się np. łuszczycy czy grzybicy. 

Wygładź skórę

Morska woda zawiera wiele cennych pierwiastków ( m.in. siarkę, miedź, fluor, magnez, potas, wapń, cynk, żelazo, krzem ). Kąpiel w morzu to wspaniały zastrzyk nie tylko dla zdrowia, ale także dla urody. Słona woda pomaga likwidować obrzęki, nawilża i wygładza skórę, przyspiesza rozpad tłuszczu, wzmacnia naczynka krwionośne i chroni je przed pękaniem. Kąpiel ułatwia usuwanie toksyn.

Mierzeja Wiślana

Jedną wielką atrakcją turystyczną jest sama Mierzeja Wiślana i jej unikatowych charakter. Niewiele jest miejsc w Polsce, gdzie duże słone i słodkie zbiorniki wodne oddziela tak wąski pas ziemi. Uwarunkowania historyczne i geograficzne sprzyjają turystom, którzy oprócz opalania na plaży cenią sobie przygodę...

Krynica Morska to doskonałe miejsce do długich wycieczek i spacerów. Szczególne położenie - od północy Morze Bałtyckie, od południa Zalew Wiślany - tworzy niepowtarzalny klimat. Czyste powietrze pełne jodu, wiecznie zielone lasy sosnowo-bukowe, szerokie plaże przyciągają miłośników natury. Piękno okolicy podziwiać można z najwyższej wydmy - Wielbłądziego Garbu. Rozpościera się stamtąd widok na morze, zalew, wzgórza Wysoczyzny Elbląskiej oraz Frombork. Wieżę Katedry Fromborskiej podziwiać można również z mola spacerowego, które znajduje się nad Zalewem Wiślanym... więcej: mierzeja wiślana

stat4u Apartamenty w Krynicy Morskiej i Stegnie, tel. 509 415 833
Wszelkie prawa zastrzeżone © Agencja reklamowa IdealMedia.pl Profesjonalny System CMS